Усі поради

   Громадянин, який бажає отримати ліцензію на придбання будь-якої зброї, зобов'язаний забезпечити умови його зберігання згідно з інструкцією. Після того, як дільничний перевірить підготовлене місце зберігання зброї, він складає рапорт і відправляє його в Відділ ліцензійно-дозвільної роботи. Наявність цього документа є обов'язковою умовою для отримання ліцензії на придбання та зберігання зброї.

   Осічка завжди викликає почуття досади, у кульмінаційний момент пострілу може звести нанівець довгі збори, підготовку до полювання, працю цілого колективу. Однак є достатньо випадків, коли осічка приводила й до трагічних наслідків. Важко що-небудь почати, якщо відбулася осічка в момент кидка розлютованого звіра. Та й взагалі, жалюгідний стрілець, який возиться з рушницею на полюванні.

   Кабан - один з найпопулярніших об'єктів полювання в Росії. Цьому сприяє не тільки його широке поширення і досить висока чисельність (на території Російської Федерації налічується більше 200 тисяч кабанів), але і славні історичні традиції. Здавна на Русі полювали на кабанів, про що свідчать згадки в стародавніх грамотах, літописах, переказах і приказках. Добути вепра на полюванні завжди вважалося неабиякою доблестю: сікач - звір серйозний, і навіть поранений нерідко кидався на мисливця.